TERMINY REALIZACJI 2021

AKTUALNY TERMIN REALIZACJI zamówień możesz sprawdzić tutaj: https://sklep.idencom.pl/terminy-realizacji/

Naszych Klientów prosimy o wcześniejsze składanie zamówień. 

To tylko od Ciebie Producencie/Handlowcu zależy termin realizacji; im wcześniej uruchomisz zamówienie, tym mniej stresu.

Terminy realizacji zamówień w 2021 roku

ze względu na sytuacje cov jak również ze względu na problemy z surowcami i elektronicznymi komponentami na rynkach światowych terminy realizacji wydłużyły sie do 3 miesięcy.


Terminy realizacji zamówień końcówka roku 2020

Wszystkim zależy na szybkiej i sprawnej obsłudze. Producent Drzwi/nasz Klient chce mieć u siebie paczkę w możliwie najkrótszym czasie, a Idencom chce dobrze zrealizować zamówienie. 
Jeżeli chcesz jako Producent Drzwi/Handlowiec zminimalizować ilość frustracji w końcówce roku, pamiętaj o 3 punktach:
  1. Stany magazynowe Zaplanuj wystarczające stany magazynowe, bo jest to najczęstszy powód „presji” w końcówce roku.
  2. Czas realizacji zamówienia, na ogół od 5 dni wzwyż do 3 tygodni*; od momentu, kiedy paczka przejdzie przez kolejne etapy: przyjęcie zamówienia, produkcja i wysyłka. Produkty Idencom nie są brane "z półki", ale każdorazowo przygotowywane indywidualnie wg zamówienia klienta –  wkalkuluj to.
  3. Czas oczekiwania na przesyłkę – po nadaniu paczki UPS wysyła kupującemu nr listu przewozowego i informacje, kiedy towar powinien znaleźć się u zamawiającego. W przypadku przesyłek nadanych z Berlina mniej więcej wiemy: min. 2 dni max. 6 dni.
  4. Uwaga: w końcówce roku 2020 ze względu na sytuacje cov terminy realizacji wydłużyły sie do 6 tygodni
  5. Zamówienia składane od listopada 2020 będą realizowane w pierwszych tygodniach stycznia 2021 r. 


Niezależnie, czy opóźnienie wynika z problemu wewnętrznego, czy zewnętrznego – to tylko od Ciebie Producencie/Handlowcu zależy termin realizacji; im wcześniej uruchomisz zamówienie, tym mniej stresu.
Naszych wymagających (i słusznie!) Producentów i Handlowców szczególnie w końcówce roku prosimy o „trzymanie ręki na pulsie" w kwestii wcześniejszego składania zamówień. 
Naszych klientów prosimy o wyrozumiałość, że w końcówce roku nie jesteśmy w stanie realizować dostaw w 4-5 dni.

Czas na autorefleksje - dlaczego warto?

Czas na autorefleksje - dlaczego warto?

Pracownicy, którzy pod koniec dnia poświęcali 15 minut na refleksję nad tym, czego się nauczyli, osiągnęli w ciągu 10 dni o 23% lepsze wyniki niż osoby, które tego typu refleksji nie praktykowały. Skoro refleksja jest aż tak pomocna - skorzystajmy z niej!

Serwis dla naszych Klientów VIP: na podstawie ilości zamówień z ubiegłych lat i uwzględniając % przyrost z roku na rok generujemy FORECAST/Prognozę ilościową na przyszły rok.

Uprzejmie informujemy, z czego wynikają opóźnienia w realizacji naszych zamówień na Czytniki linii papilarnych/Bluetooth&Code, które od czasu do czasu sie zdarzaja 
"My również mamy dostawców ...
Produkty Idencom "Made in Germany" są składane ręcznie w Berlinie z kilkunastu komponentów.
Nie są brane "z półki", ale każdorazowo przygotowywane indywidualnie wg zamówienia klienta.
W ten sposób gwarantujemy, że klient otrzyma urządzenie z najnowszą wersją software (którą na bieżąco ulepszamy), a nie taką, która od miesięcy zalega w magazynie. 
Konkretną przyczyną naszych opóźnień jest fakt, że na tych samych komponentach pracuje niemiecki przemysł samochodowy i BMW "ściąga z rynku" wszystkie dostępne zasoby. 
Nasz stały dostawca z dnia na dzień skonfrontował nas z paromiesięcznymi terminami realizacji.
Przypadki krytyczne staramy się rozwiązywać "stając na głowie".
Naszych klientów prosimy o wyrozumiałość, że aktualnie nie jesteśmy w stanie realizować dostaw w 4-5 dni jak to było do tej pory.
Klawiatury i B&Code realizujemy w ciągu 1-1,5 tygodnia.
Urządzenia Sorex (alternatywa do Bluetooth&Code Idencom) są dostępne "od ręki".